.... "Najważniejsze w chorobie, to nie tracić serca!" ...

Polskie forum ludzi dotknietych chorobami nowotworowymi krwi.


#1 2010-01-31 12:14:28

Tarsus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 7
Punktów :   

Witamina B17 - teoria spisku?

Oczywiscie na necie jest cala masa materialow jak to witamina B17 leczy bialaczki i inne nowotwory, jako ze podobno rak z natury jest zwykla choroba wynikajaca z niedoboru tejze witaminy w organizmie. Analogia podawana w przykladach to "Kiedys ludzie umierali na szkorbut, a czarodziejskim lekiem okazala sie witamina C."
Oczywiscie wybralem sie do mojej profesor z pytaniem jak to jest.
Odpowiedziala mi tak:

"B17? Co to jest, nie uczyli nas na studiach o takiej witaminie. Jesli znajdziesz gdzies jakies naukowe prace na ten temat - przynies mi bardzo chetnie sie tym zajme. "

...i niestety na tym sie skonczylo, gdyz naukowych prac na necie nie znalazlem. Generalnie nie ma nic na ten temat powazniejszego. Sa filmiki na youtube, historyjki o magicznie uleczonych na forach internetowych, ale oficjanych materialow naukowych nie znalazlem. Istnieje teoria ze przemysl medyczny wysysa niesamowite pieniadze z leczenia nowotworow i nie dopuszcza mozliwosci wprowadzenia na rynek prostego i taniego leku przeciwnowotworowego - w postaci pigulki z witamina B17 ( o ile faktycznie takowa istnieje). Gdzies nawet jest filmik na youtube jak jakiegos ziutka z USA zamnkeli w pace za rozprzestrzenianie falszywych szarlatanskich teorii na temat magicznych uleczen pestkami moreli ktore rzekomo powinny zawierac duze ilosci naszej cudownej witaminy.

Reasumujac - prawda gdzies jest, ale gdzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchart polski charakter Dziwnówek pensjonaty